Blokady parkingowe

Blokady miejsc postojowych – blokady parkingowe

Jeśli szukasz solidnych i trwałych blokad parkingowych z elementami odblaskowymi, zapoznaj się z naszą ofertą blokad automatycznych, na kłódkę, na klucz lub montowanych na stałe. Dzięki nim zyskujesz pewność, że tylko Ty oraz wybrane przez Ciebie osoby macie dostęp do wydzielonej przestrzeni.

Automatyczna blokada parkingowa UNIPARK

Blokada parkingowa na pilota

Blokada na miejsce postojowe

Blokada na miejsce parkingowe

Blokada parkingowa na klucz – model „U”

Blokada miejsca postojowego – Mewa

Blokada parkingowa na zamek – Motyl

Blokada miejsca parkingowego na kłódkę


Blokady parkingowe z gwarancją – co u nas znajdziesz?

Wykonane z wysokogatunkowej stali blokady parkingowe z naszego asortymentu różnią się kształtem, rozmiarami i metodą obsługi. Wszystkie świetnie zdają egzamin w przypadku zabezpieczania wjazdów przed postojem osób nieuprawnionych.

Blokady parkingowe automatyczne

Polecamy blokady parkingowe automatyczne, które są wygodnie sterowane pilotem. To urządzenia łatwe w montażu, wyposażone w pomocne funkcje, takie jak zabezpieczenie amperometryczne do wykrywania przeszkód. W przypadku braku prądu wiele modeli można zasilać akumulatorami lub ogniwami fotowoltaicznymi, a także swobodnie rozkładać i składać ręcznie. Wszystkie blokady parkingowe automatyczne są pokryte trwałymi materiałami, które zapobiegają powstawaniu rdzy nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach pogodowych.

Blokady parkingowe na kłódkę i na zamek

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą blokad parkingowych na kłódkę lub zamek. Profile blokad ręcznych mają grubość ścianki 3 mm, są ocynkowane, oklejone specjalną odblaskową folią zwiększającą widoczność w nocy, dodatkowo oferujemy możliwość pomalowania na dowolny kolor RAL. Blokady wyposażono w gumowy odbój, który zabezpiecza składaną część przed kontaktem z podłożem. W tej kategorii znajdziesz blokady parkingowe o różnych rozmiarach na przykład w wersji standard czy XL. Dzięki temu z łatwością dopasujesz je do wybranych miejsc. Te urządzenia również są intuicyjne w montażu – w większości przypadków możesz to zrobić przy pomocy 4 kołków rozporowych lub podstawy do wbetonowania.

Montaż blokad parkingowych – zaufaj specjalistom

Oferujemy nie tylko sprzedaż blokad parkingowych, ale także ich montaż na terenie Polski.  Zapewniamy krótki termin realizacji i korzystną relację ceny do jakości. Jeżeli mają Państwo pytania, potrzebują dodatkowych informacji technicznych lub pomocy w wyborze blokady parkingowej zapraszamy do kontaktu– jesteśmy do dyspozycji.

Potrzebujesz pomocy w doborze blokady? Jesteśmy do Twojej dyspozycji
Zadzwoń: (+48) 509 622 854
lub